Druk Wrocław

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług związanych z drukiem offsetowym i cyfrowym w bardzo atrakcyjnych cenach. Drukujemy dla firm, Klientów indywidualnych, jak również studentów z Wrocławia i nie tylko, zapewniając profesjonalizm i szybkie działanie. Zapewniamy zarówno realizowanie zamówień „od ręki”, jak również drukowanie bardzo dużych ilości materiałów, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie artykuły jak ulotki, wizytówki, foldery, broszury, plakaty, bilety, vouchery, zaproszenia, kalendarze oraz wiele innych. Nie ograniczamy się do minimalnego nakładu, a jakość naszych produktów jest zawsze bardzo wysoka. Studentów zapraszamy na druk i oprawę prac doktorskich, magisterskich, dyplomowych czy zaliczeniowych – dzięki nowoczesnym maszynom oraz dużemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykańczać prace dyplomowe w bardzo elegancki sposób.

Możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości druk dzięki temu, że dysponujemy odpowiednim zapleczem technologicznym – korzystamy między innymi z nowoczesnej cyfrowej maszyny produkcyjnej KONICA MINOLTA bizhub PRESS C7000, a zamówienia realizujemy na wysokim poziomie dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu graficznemu. Do tego wszystkiego służymy Państwu swoją fachową pomocą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej i reklamowej. Wystarczy skontaktować się z naszym specjalistą i przedstawić mu swoje potrzeby – dzięki dużej wiedzy i szerokim możliwościom, znajdzie on rozwiązanie optymalnie dopasowane do Państwa potrzeb.