Druk cyfrowy Wrocław

Nasza wrocławska firma zapewnia Państwu najwyższej jakości kolorowy druk cyfrowy dzięki urządzeniu produkcyjnemu KONICA MINOLTA bizhub PRESS C7000. Jest to jeden z najlepszych modeli jakie zostały wyprodukowane. Dzięki wysokiej jakości i prędkości realizowania zleceń jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rewelacyjne ceny i terminy, które często zamykają się w 24h.

Nanosimy nadruki na przeróżne papiery i materiały, a nasze urządzenie poradzi sobie zarówno z papierem satynowym, kredowym, fakturowanym, ekologicznym, który jest ostatnio bardzo modny, syntetycznym, fotograficznym, samoprzylepnym, jak również z folią. Natomiast jeśli chodzi o druk cyfrowy czarno-biały to posiadamy inne urządzenie produkcyjne firmy KONICA MINOLTA – bizhub PRO 950, które drukuje z prędkością 94 stron na minutę! Dzięki temu kserowanie dokumentacji w krótkich terminach nie jest dla nas żadnym wyzwaniem.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – zarówno osobiście na ul. Cybulskiego 3 we Wrocławiu, jak i poprzez drogę internetową – multigrafika.wroclaw@gmail.com.