Ksero Wrocław

Nasza wrocławska firma oferuje swoim Klientom ksero małoformatowe i wielkoformatowe, kolorowe i czarno-białe, które wspierane jest przez wysokonakładowe maszyny produkcyjne KONICA MINOLTA bizhub 950, KONICA MINOLTA bizhub PRESS C7000 oraz Canon iPF830. Jesteśmy w stanie kserować wszystko co wpadnie nam w ręce i jest legalne: rysunki, dokumenty, faktury, rachunki, dokumentacje budowlane i powykonawcze, prace artystyczne i czego tylko będziecie Państwo potrzebowali, dlatego zakres naszych usług jest bardzo szeroki. W razie nagłych przypadków i konieczności szybkiego zrealizowania zlecenia możemy zostać na nocną zmianę i działać przez 24h.

Nasze usługi skierowane są zarówno do Klientów biznesowych, indywidualnych, jak również studentów, którzy potrzebują powielenia dużej ilości materiałów na zajęcia. Dzięki nowoczesnym maszynom mamy możliwość zaoferować ksero niezwykle wydajne i terminowe – nawet 94 strony na minutę (czarno-białe)! W przypadku materiałów wielkoformatowych, istnieje możliwość skserowania papieru o maksymalnej szerokości 1118 mm. Współpracujemy z firmami architektonicznymi i budowlanymi, studentami uczelni technicznych i artystycznych, a także wieloma innymi firmami oraz Klientami indywidualnymi o różnych potrzebach.

Oprócz realizowania zleceń kserowania, jesteśmy w stanie również bindować, laminować oraz oprawiać w różnoraki sposób wszystkie materiały. Duże doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne sprawiają, że realizujemy wszystkie zlecenia terminowo i kompleksowo, świadcząc przy tym fachowe usługi doradcze.