Plotowanie Wrocław

Oferujemy plotowanie, które daje możliwość tworzenia wydruków o większych wymiarach niż A4, w związku z czym wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich osób, które nie mają takiej możliwości, np. w domowych warunkach. Plotujemy z CADa oraz PDFa różnego rodzaju materiały oraz dokumenty, w tym rysunki techniczne, dokumentacje architektoniczne, dokumentacje budowlane, dokumentacje powykonawcze. Zapraszamy do współpracy nie tylko firmy, ale również studentów z wyższych uczelni technicznych. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, takimi jak Canon iPF 830, które pozwalają uzyskać doskonałą szczegółowość i jakość wydruków – bez względu na to czy są to wydruki kolorowe, czy też czarno-białe.

Plotowanie naszej wrocławskiej firmy polecamy szczególnie studentom uczelni artystycznych w przygotowaniu prac semestralnych oraz dyplomowych. Plotujemy na większych gramaturach do 180g, wyklejamy płyty KAPA, a także oferujemy żywe i nasycone kolory. Specjalizujemy się w druku pigmentowym, dzięki któremu powstają wielkoformatowe plakaty do wnętrz i wykonujemy plansze, które dzięki dodatkowemu podklejeniu na płyty kappa prezentują się profesjonalnie i estetycznie. W ramach świadczonych usług zapewniamy składanie rysunków, segregatory i skoroszyty, a także usługi bindowania.

Nasze bogate doświadczenie poligraficzne pomoże odzwierciedlić prawidłową paletę barw – wiemy jakie to dla Państwa ważne! Każde zlecenie realizowane jest w pełni indywidualnie, przy uwzględnieniu potrzeb Klienta – chętnie doradzimy Państwu optymalne rozwiązanie.